İnci Tozu Sabunu Kullanımı ve Faydaları Nelerdir?
25 Temmuz 2024

İnci Tozu Sabunu Kullanımı ve Faydaları Nelerdir?

İnci Tozu Sabunu

İnci tozu sabunu, içeriğinde bulunan inci tozu sayesinde vücudun en güçlü antioksidan enzim birimlerinin aktivitesini artırarak, peroksidasyon ve vücudun en yıkıcı yaşlanma süreçlerini azaltan çok güçlü bir antioksidandır. İnci proteinleri, yeni kemik büyümesini uyarır ve kemik yoğunluğunu artırır. İnci tozu sabununda bulunan inci tozu proteinleri, vücudun kalsiyum düzenlenmesinde rol oynayan DNA kısmına benzer özellikler taşır. İnci tozu sabunu ile metabolizmanızın hızlanacağını bilmeniz gerekmektedir. Cilt akneleri ve sivilceler için kullanılabilecek inci tozu sabunu, oldukça faydalı bir sabun çeşididir. İnci tozu sabunu sayesinde cildiniz yenilenecek ve cildin gençleşmesine katkıda bulunmuş olacaksınız.

İnci Tozu Sabunu Nelere Faydalıdır

  • Hücre yenilenmesine yardımcı olur
  • Cilt metabolizmasını hızlandırır
  • Kırışıklıkları önler
  • Cildin parlaklık kazanmasına yardımcı olur
  • Cildin elastikiyet kazanmasını sağlar
  • Aknelerin küçülmesine yardımcı olur
  • Doğal cilt rengini korur
  • Ölü hücrelerin atılmasına yardımcı olur
  • Çilleri azaltır
  • Sivilceleri yok eder

İnci tozu sabunu özellikle çok yağlı ciltlerde daha etkilidir. İlk kullanımlarda sivilceleriniz artabilir; bu durum sizi korkutmasın. İki hafta boyunca düzenli olarak günde iki defa yüzünüzü sabunlayın ve köpüklerin sönmesini bekleyerek ılık su ile durulayın. İnci tozu sabununu sürer sürmez durulamak yanlış olur ve etkisi azalır. İki hafta düzenli olarak inci tozu sabununu kullandıktan sonra cildinizdeki farkı ve sivilcelerin, kırışıklıkların gittiğini fark edeceksiniz. Bu olumlu değişiklikler sizi mutlu edecektir.

İnci tozu sabununu internet üzerinden sipariş verebilir veya eczanelerden kolaylıkla temin edebilirsiniz.

Sizden Gelen Sorular / Yorumlar

soru

Ebru

26 Mayıs 2024 Pazar

Ben kullandım bunu bana hediye geldiği için kullanmıştım ve inanılmaz birşey her gece yüzümü yıkayıp uyudum her gün nasıl yüz renginin açılıp temizlendiğini hissedebiliyorsunuz

Cevap yaz
1. Cevap
cevap

Admin

Ebru Hanım, yorumunuz için teşekkürler! Deneyiminizi paylaştığınız için çok memnun oldum. Ürünün bu kadar etkili olması harika bir şey. Sizin gibi olumlu geribildirimler almak bizleri çok mutlu ediyor. Teşekkür ederiz!

soru

Bilinmeyen

13 Nisan 2024 Cumartesi

Bu sabun tüy yapıyor mu ? Bende yaptı çünkü . Ya da başka neden den dolayı mı? Lütfen cevap verin

Cevap yaz
1. Cevap
cevap

Admin

Merhaba Bilinmeyen,

Sabunun tüy yapma gibi bir etkisi genellikle yoktur. Tüylenme, genetik faktörler, hormonlar veya diğer cilt bakım ürünleri gibi çeşitli nedenlerden kaynaklanabilir. Eğer endişeleriniz varsa bir dermatologa danışmanız iyi olabilir.

Sevgiler,

Soru Sor / Yorum Yap

şifre

Çok Okunanlar

Beisya Sabunu Türleri

Beisya Sabunu Türleri

Sabun Çeşitleri Nelerdir?

Sabun Çeşitleri Nelerdir?

Haber Bülteni